Baza firm

DELFIN Sp. z o.o.

Adres: ul. Chorzowska 22, 25-852 Kielce
Tel.: 41 27 83 555

Email: handlowy@delfin-polska.pl
WWW: http://www.delfin-polska.pl
Województwo: Świętokrzyskie

Informacje o firmie

Firma Delfin została założona w 1993 r. Od początku swojej działalności koncentruje się na zagadnieniach ochrony środowiska naturalnego i zasobów wód, cały czas rozszerzając swoją ofertę. W 1994 r. firma Delfin nawiązała współpracę z grupą SEBICO, jednym z największych producentów przydomowych oczyszczalni ścieków w Europie. Delfin uzyskał prawo wyłączności sprzedaży produktów grupy Sebico na rynku polskim.

Firma Delfin Sp. z o.o. stawia na jakość produkowanych produktów i troskę o środowisko przyrodnicze. Dąży do tego, by klienci byli pewni, że produkty, to towary o najwyższej jakości, jaka obecnie jest dostępna na rynku. 

Firma chce być najbardziej kompetentnym producentem przydomowych oczyszczalni ścieków i pojmuje ten cel jako swoją misję. Pracownicy firmy Delfin to osoby o wielkim poczuciu odpowiedzialności i eksperci w swoim fachu. Każdy dzień pracy firmy to dążenie do zwiększania zadowolenia klientów (przez ciągłe polepszanie naszych produktów), jak i troska o środowisko przyrodnicze.

 

Nasze wyroby posiadają znak CE i spełniają europejskie normy zharmonizowane:
PN-EN 12566-1:2004/A1:2006 i PN-EN 12566-3:2007+A1:2009.


Powrót >


Fundusze Europejskie - dla rozwoju Polski Wschodniej

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Progamu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013