Baza firm

Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe "AGAT" Sp. z o.o.

Adres: ul. Domaszowska 106, 25-320 Kielce
Tel.: 41 344 20 01

Email: agat@agat.neo.pl
WWW: http://agat.neo.pl
Województwo: Świętokrzyskie

Informacje o firmie

Firma nasza, Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe AGAT Sp. z o.o., powstała w 1990 roku i od początku istnienia dokładamy starań aby nazwa ta była synonimem jakości, trwałości i terminowości. 

Zajmujemy się wykonawstwem obiektów budowlanych, remontami, adaptacjami oraz modernizacjami budowli. Trzon przedsiębiorstwa stanowi odpowiednio dobrana i sprawdzona na budowach krajowych i zagranicznych kadra kierownicza o bogatym dorobku zawodowym. 

Zatrudniamy ponad 200 wyspecjalizowanych pracowników i przygotowani jesteśmy do prowadzenia wszelkich robót w branży budowlanej. Poprzez wszystkie lata działalności zdobyliśmy doświadczenie w realizacji obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych. Jesteśmy również znani z wysokiej jakości robót wykończeniowych. 

Przywróciliśmy blask wielu obiektom zabytkowym i również w tej dziedzinie mamy znaczące osiągnięcia. Pięciokrotnie byliśmy nominowani do tytułu Modernizacja Roku oraz wykonywaliśmy prace na znanych obiektach zabytkowych m.in. Kancelarii Premiera Rady Ministrów w Warszawie, Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy, Pałacu Czartoryskich w Puławach, Urzędzie Miasta w Kielcach, Urzędzie Miasta w Warce, Muzeum H. Sienkiewicza w Oblęgorku. 

Każda z prowadzonych przez nas budów, w zależności od rodzaju wykonywanych robót, wyposażana jest w komplet niezbędnego sprzętu. Dysponujemy rusztowaniem systemowym Baumann-Mostostal w ilościach umożliwiających wykonywanie prac wysokościowych na dużych obiektach, jednocześnie współpracujemy z firmami zapewniającymi dostawę kompletnych zestawów deskowań i szalunków. Posiadamy jednostki transportowo-sprzętowe w tym: koparki, spycharki, dźwig, samochody samowyładowcze i dostawcze. 

Nieustannie dokładamy starań, aby sprostać wzrastającym wymaganiom Inwestorów. Podnosimy kwalifikacje naszych pracowników poprzez czynny udział w sympozjach i szkoleniach prowadzonych przez firmy branży budowlanej (m.in. systemy Deitermann, Remmers, Botament Systembaustoffe, Henkel Bautechnik, Rigips).

Powrót >


Fundusze Europejskie - dla rozwoju Polski Wschodniej

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Progamu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013