Aktualności

„Jak utrzymać zysk przy wzroście kosztów”


Szczegółowe informacje znajdą Państwo w poniższej wiadomości. Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem, to w załączeniu przesyłam formularz zgłoszeniowy - prosimy o jego wypełnienie. 

Z racji tego, że ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, prosimy nie zwlekać z decyzją ! 
„Nikt nie Planuje przegrywać, ale przegrywa ten kto nie planuje…”

Na przykładzie dużej polskiej firmy produkcyjnej pokażemy jak zwiększyła swój zysk o 4 mln, po wdrożeniu systemu pomiaru rentowności produktów i Klientów. Pokażemy jak odkryć potencjał wzrostu zysku, którego nie widać gołym okiem, a który z  pewnością jest również w Twojej Firmie. 
Z przyjemnością zapraszamy Państwa na wyjątkowe seminarium  oparte wyłącznie na praktycznych przypadkach polskich przedsiębiorstw produkcyjnych, które w pełni doświadczyły efektów wdrożenia systemowego zarządzania zyskiem.   
Pokażemy rzeczy nieoczywiste,  które inspirująco wpływają na ludzi, zmieniają ich podejście, postawę oraz zmieniają systemy planowania i podejmowania decyzji! 
Uczestnicy poznają kluczowe zależności pomiędzy sprzedażą, logistyką, produkcją i finansami. Zobaczą, że Firma to „naczynia połączone” i największa nieefektywność oraz utrata zysku jest na splocie poszczególnych działów. 
Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć architekturę procesów w Firmie, metody planowania i pomiaru efektywności procesów. Chcą zobaczyć wszystkie kluczowe zależności w Firmie, które w znaczący sposób wpływają na poprawę lub utratę efektywności ekonomicznej. 
W dobie rosnących kosztów zarówno materiałów jak i kosztów pracy dla zachowania zysku konieczne jest właściwie wykorzystanie wszystkich tych zależności i świadome zarządzanie zyskiem. 
W obecnych czasach bez stałego realnego planowania i monitorowania biznesu nie da się już efektywnie podnosić zyskowności biznesu. Konieczna jest zmiana metod zarządzania i sterowania biznesem. Na seminarium dowiedzą się Państwo jak proste, ale jakże nieoczywiste decyzje musiała podjąć Firma, aby zwiększyć zyski o 50%.
Nie może Państwa zabraknąć!

Uwaga!

Gościem naszego seminarium będzie Koordynator projektu z SIPH, który osobiście opowie o dotacjach na usługi z BUR iprzedstawi nowe możliwości dotacyjne, które są niewątpliwą szansą dla MŚP. Dofinansowanie usług oferowanych przez FiM Consulting może wynosić nawet 80% ich wartości.  

Jeśli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w seminarium, prosimy o kontakt pod adresem:joanna.graczyk@fim.pl  lub pod numer: +48 604 347 484

Powrót


Fundusze Europejskie - dla rozwoju Polski Wschodniej

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Progamu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013